Shore AC All Comers - 7/6/2010 
                                Meet #1                
                          Ocean Twp HS, Ocean, NJ                          

                         9U Boys Long Jump Finals                         
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Frankie Brusco               Frankie Brusco                3-4.5     5

                        9U Girls Long Jump Finals                         
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Kase Torchia                 Kase Torchia                   7-10     5
  2 Julia Brusco                 Julia Brusco                    5-3     3
  3 Kassidy Torchia              Kassidy Torchia                 4-7     2

                       10-11 Girls Long Jump Finals                       
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Desiree Allen                Desiree Allen                 9-4.5     5

                       12-14 Boys Long Jump Finals                        
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Roger Louisaire              Roger Louisaire              17-2.5     5

                       12-14 Girls Long Jump Finals                       
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Debbie Majkowicz                                         13-10.5      

                       15-18 Boys Long Jump Finals                        
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Alex Yip                     Alex Yip                       19-4     5
  2 Maurice Preston              Maurice Preston              18-6.5     3
  3 Dylan Spadaccini             Dylan Spadaccini               18-4     2
  4 Chris Castello               Chris Castello                 18-0     1
  5 Sam Hocking                  Sam Hocking                  13-2.5      
  6 Mike Sefach                  Mike Sefach                    12-9      

                       15-18 Girls Long Jump Finals                       
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Savanah Gillard              Savanah Gillard               14-11     5
  2 Jhane' King                  Jhane' King                    13-3     3
  3 Aldrine Pamalanta            Aldrine Pamalanta            13-2.5     2
  4 Tamara Gillard               Tamara Gillard                 13-0     1

                        Open Men Long Jump Finals                         
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Willie Black IV              Willie Black IV               15-10     5

                      9U Boys 100 Meter Dash Finals                       
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Michael Anillo               Michael Anillo                17.37     5
  2 Frankie Brusco               Frankie Brusco                18.02     3
  3 Jordan Grey                  Jordan Grey                   20.20     2

                      9U Girls 100 Meter Dash Finals                      
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Kampbell Torchia             Kampbell Torchia              18.72     5
  2 DeMya Campbell               DeMya Campbell                19.77     3
  3 Regine Campbell              Regine Campbell               19.90     2
  4 Julia Brusco                 Julia Brusco                  20.55     1
  5 Kase Torchia                 Kase Torchia                  25.13      
  6 Kassidy Torchia              Kassidy Torchia               28.75      

                     10-11 Boys 100 Meter Dash Finals                     
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Joshua McKenzie              Joshua McKenzie               14.55     5

                    10-11 Girls 100 Meter Dash Finals                     
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Chelsea Baker                Chelsea Baker                 16.36     5
  2 Desiree Allen                Desiree Allen                 16.40     3

                     12-14 Boys 100 Meter Dash Finals                     
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Roger Louisaire              Roger Louisaire               12.81     5
  2 Matthew McKenzie             Matthew McKenzie              13.39     3

                    12-14 Girls 100 Meter Dash Finals                     
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Ayanna James                 Ayanna James                  13.29     5
  2 Felicia Smith                Felicia Smith                 14.03     3

                     15-18 Boys 100 Meter Dash Finals                     
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Neil Thakker                 Neil Thakker                  11.63     5
  2 Malcolm Jones                Malcolm Jones                 11.73     3
  3 Chris Castello               Chris Castello                11.77     2
  4 Devin Jones                  Devin Jones                   11.88     1
  5 Theo Chan                    Theo Chan                     11.95      
  6 Kevin Mahon                  Kevin Mahon                   12.09      
  7 Alex Yip                     Alex Yip                      12.10      
  8 Ryan Davidson                Ryan Davidson                 12.11      
  9 Sam Jones                    Sam Jones                     12.12      
 10 Brian Tu                     Brian Tu                      12.13      
 11 Kevin Li                     Kevin Li                      12.21      
 12 Mike Sefach                  Mike Sefach                   12.26      
 13 Sean Dean                    Sean Dean                     12.28      
 14 James Hocking                James Hocking                 12.95      
 15 Sam Hocking                  Sam Hocking                   13.16      
 16 Harry Jones                  Harry Jones                   13.72      
 17 Dylan Spadaccini             Dylan Spadaccini              27.02      

                    15-18 Girls 100 Meter Dash Finals                     
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Ayanna James                 Ayanna James                  13.45     5
  2 Felicia Smith                Felicia Smith                 14.02     3

                      Open Men 100 Meter Dash Finals                      
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Rahul Venkat                 Rahul Venkat                  11.75     5
  2 Will Alston                  Will Alston                   11.88     3
  3 Donald Portillo                                            12.09      

                 Masters 40-49 Men 100 Meter Dash Finals                  
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Matthew Bernardo             Matthew Bernardo              11.66     5
  2 Philip Luccarelli            Philip Luccarelli             12.77     3

                      9U Boys 400 Meter Dash Finals                       
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Michael Anillo               Michael Anillo                 1.39     5

                      9U Girls 400 Meter Dash Finals                      
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Kase Torchia                 Kase Torchia                1:40.21     5
  2 Julia Brusco                 Julia Brusco                1:48.80     3
  3 Kampbell Torchia             Kampbell Torchia            2:08.00     2
  4 Kassidy Torchia              Kassidy Torchia             2:17.00     1

                     10-11 Boys 400 Meter Dash Finals                     
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Jaden Mack                   Jaden Mack                  1:20.40     5

                    10-11 Girls 400 Meter Dash Finals                     
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Brianne Wilson               Brianne Wilson              1:15.00     5
  2 Chelsea Baker                Chelsea Baker               1:20.00     3
  3 Desiree Allen                Desiree Allen               1:34.50     2
  4 Audrey Rowland               Audrey Rowland              1:35.71     1

                     15-18 Boys 400 Meter Dash Finals                     
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Justin Koodish               Justin Koodish                54.38     5
  2 Kevin Mahon                  Kevin Mahon                   54.74     3
  3 Devin Jones                  Devin Jones                   56.08     2
  4 Archie Glaspy                Archie Glaspy                 57.22     1
  5 Brian Tu                     Brian Tu                      57.88      
  6 Alex Fagan                   Alex Fagan                    57.88      
  7 Philip Luccarelli            Philip Luccarelli             59.64      
  8 Malcolm Jones                Malcolm Jones               1:00.80      
  9 Kevin Downey                 Kevin Downey                1:03.39      
 10 Ryan Davidson                Ryan Davidson               1:04.33      
 11 Sam Hocking                  Sam Hocking                 1:05.35      
 12 Willie Black IV              Willie Black IV             1:07.21      
 13 Harry Jones                  Harry Jones                 1:08.16      
 14 Sam Jones                    Sam Jones                   1:13.09      
 15 James Hocking                James Hocking               1:16.68      
 16 Sean Dean                    Sean Dean                   1:16.84      

                    15-18 Girls 400 Meter Dash Finals                     
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Ayanna James                 Ayanna James                1:01.17     5
  2 Tamara Gillard               Tamara Gillard              1:08.81     3

                 Masters 50-59 Men 400 Meter Dash Finals                  
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Harry Nolan                  Harry Nolan                 1:11.06     5

                      9U Girls 1600 Meter Run Finals                      
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Regine Campbell              Regine Campbell             8:59.00     5
  2 DeMya Campbell               DeMya Campbell             10:12.00     3

                    10-11 Girls 1600 Meter Run Finals                     
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Brianne Wilson               Brianne Wilson              6:52.00     5
  2 Chelsea Baker                Chelsea Baker               7:40.00     3
  3 Desiree Allen                Desiree Allen               8:40.00     2

                     15-18 Boys 1600 Meter Run Finals                     
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Charles Williams             Charles Williams            5:25.00     5
  2 Jaden Mack                   Jaden Mack                  6:50.00     3

                      Open Men 1600 Meter Run Finals                      
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Pedro Gonzalez               Pedro Gonzalez              5:26.00     5

                 Masters 50-59 Men 1600 Meter Run Finals                  
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Harry Nolan                  Harry Nolan                    5.39     5
  2 Connor Riley                 Conner Riley                   5.58     3
  3 Aaron Washington             Aaron Washington               6.27     2

                     12-14 Girls Discus Throw Finals                      
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Quianna Joyner               Quianna Joyner                 57-7     5

                     15-18 Girls Discus Throw Finals                      
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Corinne Kominkiewicz         Corinne Kominkiewicz         120-10     5
  2 Karissa Trotter              Karissa Trotter                95-8     3
  3 Laura Catanzaro              LauraCatanzaro                 94-3     2
  4 Rachel Norcross              Rachel Norcross                63-5     1

                      15-18 Boys Discus Throw Finals                      
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Andrew Rodriguez             Andrew Rodriguez             134-11     5
  2 Chris Pace                   Chris Pace                    122-2     3

                       12-14 Girls Shot Put Finals                        
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Helene Rowland               Helene Rowland               36-5.5     5
  2 Jada Taylor                  Jada Taylor                    29-0     3
  3 Quianna Joyner               Quianna Joyner                 26-1     2

                       15-18 Girls Shot Put Finals                        
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Corinne Kominkiewicz         Corinne Kominkiewicz         36-6.5     5
  2 Laura Catanzaro              LauraCatanzaro                 27-9     3
  3 Karissa Trotter              Karissa Trotter                26-7     2
  4 Rachel Norcross              Rachel Norcross                19-6     1

                         9U Girls Shot Put Finals                         
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Kase Torchia                 Kase Torchia                  14-10     5

                       10-11 Girls Shot Put Finals                        
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Arianna Joyner               Arianna Joyner                 15-6     5

                        15-18 Boys Shot Put Finals                        
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Andrew Rodriguez             Andrew Rodriguez               40-5     5
  2 Ryan Critti                  Ryan Critti                    38-3     3

                         Open Men Shot Put Finals                         
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Jon Kalnas                   Jon Kalnas                   54-4.5     5

                     15-18 Girls Javelin Throw Finals                     
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Chelsea Hoffnagle            Chelsea Hoffnagle              88-0     5
  2 Laura Catanzaro              LauraCatanzaro                 75-4     3

                      9U Girls Javelin Throw Finals                       
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Kase Torchia                 Kase Torchia                  23-10     5

                  Masters 60-69 Men Javelin Throw Finals                  
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Gregg Miller                 Gregg Miller                  113-4     5

                      Open Men Javelin Throw Finals                       
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Kyle Langan                  Kyle Langan                   152-7     5

                     15-18 Boys Javelin Throw Finals                      
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Dan Pepitone                 Dan Pepitone                  175-1     5
  2 Mike Sefach                  Mike Sefach                   154-0     3
  3 Chris Pace                   Chris Pace                    133-4     2